10 let spolupráce SPŠS a OA Kadaň s firmou KB – BLOK systém Postoloprty

23. 10. 2013 proběhlo v aule školy pod patronací obchodního zástupce firmy KB – BLOK Postoloprty Ing. Bohumíra Freiberga vyhlášení výsledků již 10. ročníku studentské soutěže v projektování s využitím výrobního sortimentu KB – BLOK systém. Soutěže se zúčastnili žáci 3. a 4. ročníků oboru stavebnictví. Úkolem bylo, jako každoročně, navrhnout rodinný dům nebo občanskou stavbu s využitím již výše zmíněného zdícího systému. Za 3. ročník se umístil na 1. místě David Šmíd. Za 4. ročník se umístili na 2. místě Petr Moschner a na 3. místě Jana Kudrnáčová, Martin Hladík a Vítězslav Daniš. Po této slavnostní akci proběhl odborný seminář s přednáškou Ing. B. Bláhové zaměřený na konstrukční řešení některých problémových detailů při navrhování.

Ing. M. Chramostová