Den otevřených dveří a Den stavitelství

V sobotu 23. 11. 2013 od 9.00 do 13.00 se uskuteční v rámci 13. ročníku Dnů stavitelství a architektury tradiční den otevřených dveří na SPŠS a OA v Kadani. Zájemci z řad veřejnosti si budou moci prohlédnout prostory školy, kde budou vystaveny práce žáků, bývalí absolventi si mohou zavzpomínat na svá studentská léta. Pro zájemce o technické památky se uskuteční přednáška Ing. Svatopluka Zídka. Cenou absolventů budou oceněni nejúspěšnější žáci školy za   uplynulý školní  rok.  Cenu jim  osobně  předá  nově zvolený rektor ČVUT v  Praze Ing. Konvalinka – absolvent  SPŠS v Kadani. Součástí DSA 2013 bude i slavnostní zakončení projektu „Nebojte se matematiky!“, který škola realizovala společně s Podkrušnohorským gymnáziem v Mostě. Očekává se účast představitelů Ústeckého kraje.