SEDM STATEČNÝCH mezi středoškoláky

Ve čtvrtek 9.1.2014 se na naší škole uskutečnilo již tradiční setkání středoškoláků a vysokoškoláků v rámci projektu „Sedm statečných z ČVUT“. Hlavním cílem projektu je přenést nejzajímavější a nejnovější informace z největší technické VŠ v republice žákům středních škol a inspirovat je k úvahám o studiu na ČVUT.Současní studenti z různých fakult ČVUT odpovídali na dotazy týkající se především přijímacího řízení, finančních nákladů na studium, ubytování, délky a úspěšnosti studia, ale i výměnných pobytů, stáží a studijních cest. Ti, kteří vyplnili anketní dotazník, byli zařazeni do losování o věcné ceny. S prázdnou neodešel nikdo.

Věříme, že dlouhodobá spolupráce s ČVUT v Praze se bude i nadále úspěšně rozvíjet. Vždyť jejím novým rektorem je absolvent naší kadaňské stavební průmyslovky prof. Ing. Petr Konvalinka, CSc.