CIUR

Odborná přednáška zástupce firmy CIUR a.s. – výrobce tepelných a zvukových materiálů

Dne 20. 2. 2014 se na SPŠ stavební a Obchodní akademii v Kadani uskutečnil odborný seminář vedený obchodním zástupcem firmy Ciur a.s. Ing. Františkem Buráněm. Jeho cílem bylo, seznámit žáky 2. a 3. ročníků oboru Stavebnictví s výrobky tepelných i zvukových izolací. Jsou to především tepelné a zvukové izolace z recyklovaného novinového papíru, z minerálních vláken, z grafitového polystyrénu a jako novinka i izolace z dřevěných drcených vláken. Žáci v rámci přednášky zhlédli ukázky výrobků, instruktážní film a obdrželi odborné informace z oblasti tepelných a zvukových materiálů i v tištěné podobě, aby je mohli využít jako podklady pro práci v hodinách odborných předmětů.

Ing. Chramostová M.