Další úspěch Davida Šmída v krajském kole SOČ

Dne 16. 4. proběhla v Ústí nad Labem krajská přehlídka Středoškolské odborné činnosti. V oboru stavebnictví měla naše škola několik žhavých želízek v ohni. Z celkem devíti přihlášených soutěžních prací byly 4 vyprojektovány na kadaňské „stavebce“.

Vítězem krajského kola se stal David Šmíd s projektem Studentské náměstí, s kterým již uspěl v okresním kole, kde též zvítězil. Šmídův projekt postupuje do celostátního kola, které se uskuteční v červnu v Plzni.. Na čtvrtém místě se umístil projekt Zelené střechy studentů Martina Graupnera a Karla Koubíka. Na pátém místě skončila práce Městský mobiliář trojice autorů Martin Graupner, David Šmíd a Michal Weiss.

Závěrem nezbývá než popřát štěstí vítěznému projektu Davida Šmída v republikovém klání a jemu i ostatním autorům poděkovat za skvělou reprezentaci kadaňské školy.