Studentská soutěž v projektování s KB-BLOK systémem

Na SPŠS a OA Kadaň se soutěžilo v projektování

6. 10. 2014 byly v aule SPŠS a OA vyhlášeny výsledky soutěže žáků 3. a4. ročníků v navrhování staveb, pořádané ve spolupráci s firmou KB-BLOK systém Postoloprty ve dvou kategoriích. Žáci 3. ročníků řeší návrh rodinného domu. Žáci 4. ročníků navrhovali občanskou stavbu dle vlastního výběru. V obou kategoriích měli využít výrobky již zmíněného systému. Po vyhodnocení proběhl odborný seminář  Ing. B. Bláhové zaměřený na využití výrobků KB-BLOK systému při navrhování soutěžních projektů. Setkání studentů se zástupci firmy uzavřela V. Hajná vyhlášením dalšího již 12. ročníku soutěže v projektování s přáním úspěšné práce. Výsledky: Za 3. ročník – 1. místo neuděleno, 2. místo Martin Graupner, 3. místo Michal Weiss. Za 4. ročník – 1. místo David Šmíd.

Ing. Chramostová Milena