Soutěž

Od začátku školního roku probíhala na škole soutěž ve sběru PET víček, která pomáhala Mateřské školce Klíček v Chomutově. Nejlepšími „sběrači“ se stala děvčata ze třídy 4. OA: Míša Krejčová, Saša Linzová, Sandra Motyčková, Simona Pospíchalová a Kristýna Veselá. Druhé místo obsadila třída 3. MS. Na třetím místě se umístila Tereza Staňková z 3. OA. Nesmím a nechci zapomenout na jednotlivce, kteří přispěli kyblíkem víček: třída 2. OA s Jindrou Hájkem v čele, Honza Škorňa z 1. A, Sandra Nevímová z 3. A, Soňa Beranová ze 4. A, Vlaďka Řeháková ze 4. B a v neposlední řadě naše paní uklízečky Katka a Mirka.
Již nyní můžete sbírat na příští školní rok. Děkuji kolegům za spolupráci, R. Chorváthová

pet_vicka (1) pet_vicka (2) pet_vicka (3) pet_vicka (4) pet_vicka (5) pet_vicka (10)