Úspěšné vystoupení žáků kadaňské stavebky v Karlových Varech

Druhý červnový týden v Karlových Varech byl opět ve znamení akcí spojených s tradičními Dny stavebnictví a architektury Karlovarského kraje. Prestižní mezinárodní konference Městské inženýrství se aktivně účastní  vrcholní představitelé stavařských komor  řady států Evropy (letos se zapojil i zástupce  Nového Zélandu). Díky dlouholeté spolupráci mezi OP ČKAIT Karlovy Vary a   SPŠ stavební v Kadani ji  mohou bezplatně  navštívit i žáci stavebních oborů s pedagogickým doprovodem. Vedle  dalších doprovodných akcí se uskutečnil 21. ročník soutěže středních průmyslových škol stavebních. V soutěži družstev českého severozápadu  letos kadaňští na medaili nedosáhli, ale nejúspěšnějším autorem ročníkové práce ( projektu rodinného domu) se stal  Michal Fencl, žák 3.ročníku kadaňské průmyslovky. Ocenění Michalovi i ostatním  úspěšným soutěžícím předali na slavnostním večeru v Karlovarském městském divadle paní poslankyně Markéta Wernerová a rektor ČVUT v Praze Petr Konvalinka.

P1150034 P1150061 P1150063