60. výročí a reko školy

Oslavy 60. výročí založení školy

V sobotu 26.11.2011 vyvrcholily oslavy 60. výročí založení průmyslové školy stavební v Kadani.

Mezi vzácnými gratulanty byla hejtmanka Ústeckého kraje paní Jana Vaňhová, poslanec parlamentu ČR a radní ÚK Ing. Jiří Šulc, prezident ČSSI, přednosta oblastní kanceláře ČKAIT Karlovy Vary Ing. Svatopluk Zídek i mnozí další. V průběhu dne otevřených dveří, který byl současně součástíDnů stavitelství a architektury, si školu prohlédlo zhruba 700 návštěvníků. Součástí oslav bylo také předání „Ceny absolventů” nejlepším žákům. Odměny z rukou absolventa školy, nyní pedagoga Stavební fakulty ČVUT v Praze, Prof. Ing. Petra Konvalinky,CSc. převzali žáci Jan Vitouš, Štěpán Krejčík a Hana Mlčochová.

Oslavy byly finančně podpořeny z Fondu hejtmanky Ústeckého kraje.

a na stránkách Ústeckého kraje:
www.kr-ustecky.cz

investice do Kadaňské školy

Slavnostní zakončení investiční akce

V pátek 14. 10. 2011 proběhlo slavnostní zakončení investiční akce SPŠS a OA Kadaň – rekonstrukce budovy a bezbariérové řešení.

Investiční akce

Od jara 2009 do léta 2011 proběhla na škole investiční akce „SPŠS a OA Kadaň – Rekonstrukce budovy a bezbariérové řešení“. Investorem akce byl Ústecký kraj. Cílem bylo zlepšení podmínek pro výuku na škole. Zrekonstruován byl školnický byt, žákovské šatny a tělocvičny. Přistaveno bylo 5. patro v nové budově, kde se již učí na PC.