Dny stavitelství a architektury 2014

V rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2014 proběhla řada akcí, do kterých se zapojili i žáci a učitelé SPŠS a OA Kadaň. 18. ročník soutěže SPŠ stavebních se našemu družstvu vydařil o poznání méně než předchozí. 1. místo se obhájit nepodařilo a bronz také těsně unikl, ale i tak je 3. místo Vojtěcha Pejši v ročníkových projektech úspěchem. Vybraní žáci třídy 2. MS v doprovodu své třídní učitelky se zúčastnili Mezinárodní konference „Městské inženýrství“ na téma „Školství a město“. Celá akce byla zakončena slavnostním společenským večerem v Karlovarském městském divadle, kde byly vyhlášeny výsledky soutěže Stavby Karlovarského kraje. Na závěr následoval bohatý raut, na kterém mohli i naši žáci ochutnat řadu vybraných lahůdek připravených v hotelu Imperiál. Především zahraniční účastníci mezinárodní konference se pak v sobotu vydali na zájezd po zajímavých stavbách severozápadních Čech. Při té příležitosti navštívili také vybrané kadaňské stavby a krátce se zastavili i v budově naší školy.