Den stavitelství a architektury na SPŠS a OA

V sobotu 21. 11. 2015 od 9.00 do 12.30 se na stavební průmyslovce koná tradiční Den stavitelství a architektury. Na úvod budou oceněni nejlepší žáci stavebních oborů za minulý školní rok. Odměny jim osobně předá rektor Českého vysokého učení technického v Praze Petr Konvalinka, absolvent kadaňské průmyslovky. Následovat bude „ Představení platformy Industriální stopy“ – další z řady populárních prezentací – Ing. Svatopluka Zídka, předsedy Kolegia pro technické památky ČKAIT a ČSSI. Součástí sobotního dopoledne bude také volná prohlídka školy. Na akci jsou zváni nejen bývalí studenti školy, kteří ji stejně jako v minulých letech využijí k setkání se svými spolužáky a učiteli, ale všichni zájemci z řad široké veřejnosti. Vítáni jsou především případní zájemci o studium stavebních oborů.

Den otevřených dveří roll-up