Okresní kolo soutěže v německém jazyce

V pátek 22. ledna 2016 se již popáté na SPŠ stavební a Obchodní akademii v Kadani konalo okresní kolo soutěže v německém jazyce, kterého se zúčastnilo celkem 10 žáků z 5 středních škol okresu Chomutov. Společně s žáky  gymnázií z Kadaně, Klášterce nad Ohří a Chomutova soutěžili také zástupci středních odborných škol SPŠS a OA Kadaň a ESOZ Chomutov. Po písemné části, která se skládala z poslechového subtestu a čtení s porozuměním, prokázali všichni soutěžící velmi dobré znalosti i v ústním kole. Všem děkujeme za účast. Výherci okresního kola se stali tito žáci:

1. místo: Mračková Eliška, Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří
  2. místo: Nghuyen Thanh/Long, Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří
  3. místo: Černá Barbora, Gymnázium, Chomutov

Mgr. K.Michalova