Odborná přednáška zástupce firmy CIUR a.s. Téma – tepelné a zvukové izolace

Dne 2. 2. 2016 navštívil SPŠS a OA Kadaň obchodní zástupce firmy Ciur a.s. pan Ing. František Buráň. Přednesl odborný seminář na téma výroby a použití tepelných, zvukových a protipožárních izolací. Této přednášky se účastnili žáci 3. ročníků oboru stavebnictví.  Jsou to především tepelné a zvukové izolace z recyklovaného novinového papíru, z minerálních vláken, z grafitového polystyrénu a jako novinkou i izolace z dřevěných drcených vláken. Žáci dostali od této firmy též i informační letáky, odborné katalogové listy výrobků a odborné brožury tepelných a zvukových materiálů, které mohou využít pro práci v hodinách odborných předmětů. Součástí přednášky byly odborné filmy, a v neposlední řadě i ukázky vzorků výrobků. Ing. Chramostová M.

IMG_3487 IMG_3488 IMG_3492 IMG_3493 IMG_3494