Studentská soutěž v projektování s KB-BLOK systémem a odborný seminář

Dne 17. 10. 2016 se na Střední průmyslové škole stavební a Obchodní akademii, Kadaň, vyhlašovaly výsledky soutěže žáků 3. a 4. ročníků v navrhování staveb s použitím výrobků systému KB-BLOK. Celá akce proběhla ve spolupráci s firmou KB-BLOK systém Postoloprty. Do soutěže byl přihlášen žák 3. ročníku Josef Hajm, který navrhoval rodinný dům. V soutěži získal bodové hodnocení, které naší školu umístilo na 5. místě v této republikové soutěži. Jeho práce byla velmi dobře hodnocena, z čehož plyne výborná reprezentace naší školy. Následně byl vyhlášen další, již 14. ročník soutěže s názvem tématu ,,Navrhni dům z KB – BLOKU“. Na závěr paní Ing. Barbora Bláhová za technickou kancelář firmy seznámila žáky se systémem KB-BLOK, jeho využití při návrhu staveb a uvedla některé příklady použití v praxi. Této akci byli přítomni žáci 2. SM a 3. A oboru Stavebnictví.        Ing. Chramostová Milena


IMG_4777
  IMG_4786

IMG_4779 IMG_4781