Pozvánka na oslavy 65. výročí založení stavebky v Kadani

V sobotu 26. listopadu 2016 v době od 9.00 do 13.00 se uskuteční na SPŠS a OA v Kadani další část oslav 65. výročí založení stavební průmyslovky. Výročí školy, která patří mezi partnerské univerzitní střední školy ČVUT, proběhne ve znamení dne otevřených dveří. Budou vystaveny práce současných i bývalých žáků školy, dochovaná maturitní tabla i fotografie z historie školy. Součástí akce je i připomenutí Dne stavitelství a architektury, který je pořádán ve spolupráci s ČKAIT. Představitele ČKAIT bude reprezentovat tradičně Ing. Svatopluk Zídek, tentokrát se svojí přednáškou na téma Stavby oceněné cenou ČKAIT za rok 2015. Rektor ČVUT profesor Petr Konvalinka předá ocenění nejlepším studentů stavebních oborů za uplynulý školní rok. Zveme všechny bývalé i současné pedagogy, provozní zaměstnance i studenty, případně budoucí zájemce o studium k návštěvě. Hosté ze vzdálenějších míst mohou spojit návštěvu školy se slavnostním zahájením Adventu na kadaňském náměstí.