FOR ARCH 2013

Žáci SPŠS na výstavě FOR ARCH

Žáci 2. až 4. ročníků stavebních oborů SPŠS a OA Kadaň navštívili dne 19. 9. 2013 mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH v Praze. Tato výstava každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Získané poznatky a informace mohou žáci uplatnit jak při svém studiu, tak i po jeho ukončení v budoucím praktickém životě. Veletrhu využily přítomné firmy, aby předaly ceny a ocenění žákům stavebních škol, kteří uspěli v soutěžích, jež se v průběhu školního roku pořádají. Při této příležitosti byla našemu žákovi Davidu Šmídovi předána cena a diplom za 3. místo v celostátním kole studentské soutěže XELLA o nejlepší projekt rodinného nebo bytového domu s využitím systému YTONG.