„Mami, tati, co ty o tom víš?“ aneb Odstraňme bariéry mezi námi

V letošním roce proběhl na naší škole SPŠS a OA Kadaň již 10. ročník soutěže, jejímž cílem je dostat do podvědomí dětí i dospělých problematiku sociálně patologických jevů. Velmi nás těší, že naši žáci mají o těchto nebezpečných jevech povědomí a zcela jasně vyhraněný názor. To dokazuje i počet odevzdaných prací, kterých bylo 111. Vyhodnotili jsme tři kategorie. V kategorii Test zvítězil Jan Malý před Patrikem Domastou a Tadeášem Černým. Kategorii Grafika ovládl Martin Motlík před Sandrou Motyčkovou a Lukášem Metalem. Poslední kategorií byla Grafika na PC, ve které zvítězil Karel Hrošek před Václavem Hartmanem a Michalem Fenclem. Karel Hrošek vytváří v současné době i logo naší soutěže, pod kterým bychom rádi v dalších ročnících vystupovali. Je pro nás důležité, že se účastní žáci napříč ročníky a obory. Soutěž podporuje město Kadaň a SRPŠ při SPŠS a OA Kadaň. Všem soutěžícím děkujeme za účast, gratulujeme a těšíme se na další ročník.

mami_tati (20)mami_tati (5)mami_tati (3) mami_tati (16)mami_tati (17)